کسب چهار مقام رنگا رنگ در رشته کشتی توسط ورزشکاران گتوندی

  • کد خبر : 11190
  • ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۰

به گزارش شوش۲۴، در پایان رقابت های کشتی آزاد نونهالان جشنواره کشور (( یادواره جانباختگان حادثه متروپل آبادان)) که در خانه کشتی شماره یک اهواز برگزار شد. پس از تیم استان خوزستان که به مقام قهرمانی رسید ، تیم های استان های کهکیلویه و بویراحمد و ایلام مقام های دوم سوم را کسب نمودند. در […]

به گزارش شوش۲۴، در پایان رقابت های کشتی آزاد نونهالان جشنواره کشور (( یادواره جانباختگان حادثه متروپل آبادان)) که در خانه کشتی شماره یک اهواز برگزار شد.

پس از تیم استان خوزستان که به مقام قهرمانی رسید ، تیم های استان های کهکیلویه و بویراحمد و ایلام مقام های دوم سوم را کسب نمودند.

در این دوره از مسابقات که با حضور ۱۳۶ کشتی گیر در قالب ۱۲ تیم برگزار شد این نفرات عنوان اول تا سوم انفرادی اوزان ۱۳ گانه را کسب نمودند.

رده بندی انفرادی:
۳۲ کیلوگرم:
۱-یوسف حاجت پور(امیدیه)۲-آریا رحمانی(باغملک)۳-آرش شب افروز(کهکیلویه و بویراحمد)علی کعبی بچاری(بندرامام).
۳۵ کیلوگرم:
۱-علی ربیهاوی(اروند)۲-علیرضا قره باغی(باغملک)۳=-حسین منصورزاده(یلام)امیر چراغ زاده(گتوند).
۳۸ کیلوگرم:
۱-سیدمحمد نوروزی(ماهشهر)۲-امیرعلی محمدی(باغملک)۳-محمد راستگویان (کهکیلویه و بویراحمد)مجتبی آزمون(باغملک).
۴۱ کیلوگرم:
۱-علی حاتمی(ایلام)۲-عرفان بغلانی(امیدیه)۳-امیرحسین حسینی(هفتکل)ابوالفضل بداغی(امیدیه).
۴۴ کیلوگرم:
۱-علی خشاوه (کهکیلویه و بویراحمد)۲-محمدامین کیوان نسب(هفتکل)۳-بنیامین رضایی(اروند)بردیا کرم زاده(ماهشهر).
۴۸ کیلوگرم:
۱-علیرضا علی پور(ایلام)۲-امیرعباس علیزاده(باغملک)۳-امیرعباس قره باغی(باغملک)ژوبین فروزنده(کهکیلویه و بویراحمد).
۵۲ کیلوگرم:
۱-پویان فارسی(امیدیه)۲-پویا جعفری(ایلام)۳-علی محمدی مهر(ماهشهر)دانیال فرهمند(اهواز).
۵۷ کیلوگرم:
۱-محمدرضا بن سعید(اروند)۲-فرید مؤمنی(اهواز)۳-علی شیخی(ایلام)اکبر ماضی پور(اروند).
۶۲ کیلوگرم:
۱-امیرحسین علوانی(بندرامام)۲-امیرمهدی سهرابی(اروند)۳-امیررضا فتاحی (کهکیلویه و بویراحمد) .
۶۸ کیلوگرم:
۱-احمدرضا خادم پور (کهکیلویه و بویراحمد) ۲-امیرحسین نریموسایی(ماهشهر)۳-مهدی خسوی نشسب(ایلام)علیرضا انگالی بوشهر(اروند).
۷۵ کیلوگرم:
۱-عارف ممبینی(ماهشهر)۲-مهدی جمالی زاده(گتوند)۳-مبین ناصرپور(امیدیه)امیرعلی ساکی(بندرامام).
۸۵ کیلوگرم:
۱-محمدکاظم افراسیابی(گتوند)۲-امیررضا علیمرادی(بندرامام)۳-ایلیا خردمند (کهکیلویه و بویراحمد) ۴-علیرضا باوی زاده(سوسنگرد).
۱۰۰ کیلوگرم:
۱-محمدمهدی صلواتی نیا (کهکیلویه و بویراحمد) ۲-محمدحسین بهداروند(گتوند)۳-عباس عبیداوی(بندرامام)۴-امیرحسین فلاحی(بندرامام).

لینک کوتاه : http://shush24.ir/?p=11190

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.