استقلال شوش به مصاف فرهنگ رامهرمز می رود

  • کد خبر : 6992
  • ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۴
استقلال شوش به مصاف فرهنگ رامهرمز می رود

چهارشنبه اول اردیبهشت ۱۴۰۰خلیج فارس میناب -ون پارس نقش جهان – ساعت ۲۰:۱۵- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباسعلی عرب – وحید هیلرودی – حامد احمدی – الیاس سابقی – ناظر: مجید معماریمقاومت تهران – شهدا رزکان البرز – ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگرددرضا خلیلی – سعید دادکیش – مصطفی خناری – سیدمجید حسینی نژاد – […]

چهارشنبه اول اردیبهشت ۱۴۰۰
خلیج فارس میناب -ون پارس نقش جهان – ساعت ۲۰:۱۵- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباسعلی عرب – وحید هیلرودی – حامد احمدی – الیاس سابقی – ناظر: مجید معماری
مقاومت تهران – شهدا رزکان البرز – ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگرددرضا خلیلی – سعید دادکیش – مصطفی خناری – سیدمجید حسینی نژاد – ناظر: مرتضی کریمی
شهید اورکی اسلامشهر- بنیامین ورزشی تهران – ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
رضا برهانی – احمدرضا مطهری – رضا ناصری – مهدی طاهری – ناظر: علیرضا رجبلو
سپاهان نوین اصفهان – ایمان سبز شیراز (برق۳ فاز) – ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه باغ فردوس اصفهانامیرحمزه موسوی – هادی خالدی – امیر انصاری – وحید بایش – ناظر: مجید روغنی
شهید مولایی (دماوند آمل) – جوان نوین ساری – ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه ناطق نوری نورجمیل اونق – رضا رایجی – علی اسدی – حمید مجنی پور – ناظر: بهرام کیانی
خلیج فارس ماهشهر – یزد لوله – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه شهدا ماهشهرابراهیم شهابی – محسن لیراوی – مهدی بهزادی – مجید خشتی – ناظر: صفدر احمدی
استقلال شوش – فرهنگ رامهرمز – ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگرددبهزاد بارانی – مسعود آزادی پور – سامان لطفی زاده – عباس ملک رضایی – ناظر: محمدحسین معتمدی فر
فرهنگ ایثار آستارا -نفت ایرانیان – ساعت ۲۰:۴۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگرددمیثم آخوندی – مجید افتخاری – مجید دوستی – علی محمودی – ناظر: سخاوت سلیمان نژاد
پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
۰۴ بیرجند(امید وحدت خراسان) – مهاجرنوین مشهد – ساعت ۲۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
محسن خدادادی – نذیر احمد حسین زهی – امین حسن زاده – محمد محمودی – ناظر: سیداحمد موسوی
ستارگان مردان پاشا – پاراگ تهران – ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگرددادریس ظفری – سالار استاد رحمانی – محسن الماسی – لقمان پویا – ناظر: محمد دوستی
ذوالفقار کاشان(صنعت ابریشم) – سپاهان نوین ایذه – ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگرددمحمد رجبی – محمد راستی – محمد چوپانی – معین قلی زاده – ناظر: حسین مقابلی
مقاومت طلایی ایرانیان – شهرداری نوشهر – ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه شهدا اسلامشهرمیلاد واحدی – حسین نوفعله – اسماعیل دوشا – سیداکبر حسینی – ناظر: فرشید افشار 
شهرداری فومن – کانیاو اشنویه – ساعت ۲۰:۴۵ – ورزشگاه سردار جنگل رشتسیدمسعود میرنظام – امیرحسین جمشیدی – اسماعیل رشیدی – محمد میرزایی – ناظر: اکبر جهانی
آرتام تبریز – پاس گیلان – ساعت ۲۱- ورزشگاه شهرداری تبریز
سعید تقی آهنگری – بهزاد قربانعلی زاده – امید اسفرم – حمید سجودی – ناظر: کریم اصغرزاده
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
کیان اراک- بعثت کرمانشاه – ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه امام خمینی(ره)  اراکحسین عارفی – احمد رضایتی آشنا – محمد حبیبی – سجاد کیانی – ناظر: فرهاد خوشنواز

لینک کوتاه : https://shush24.ir/?p=6992

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.