به گزارش شوش۲۴ ، در گیرو دار مشکلات و گرفتاری زندگی هم چون سایر هم شهریان عزیزم برآن شدم تا چند خط درد دل را خدمت حضور انورتان به یادگار باقی گذارم.

بدون شک یقین دارم همه مسئوولین در حد توان ، درایت و تخصص شان پیگیر حل معضلات و مشکلات شهرستان و حوزه ی مدیریت خود هستند .

ولی آنچه مرا بر آن داشت تاچند خطی را به نگارش درآورم سه مورد بسیار حساس و حیاطی در تعیین سرنوشت هم شهریانم است.

اولین مورد عزل و نصب های دورن شهرستان و با فواصل کم و آن هم با حکم سرپرستی که قطعا نشان از اختلاف سلیقه شما با مدیران کل و یا استاندار محترم در استان دارد .( البته این نظر بنده است) که همین امر فرصت برنامه ریزی و آینده نگری را از مدیران شهرمان که اکثرا جوان و جویای نام و کم تجربه هستند را می گیرد .

مورد دوم که گلایه و دغدغه بزرگ بنده است عدم کادر سازی و نیرو سازی در شهرستان ، استان و کشور است . چرا که معتقدم مدیر آن است که بدواند نه خود بدود! و بدون تردید اگر شهر من امروز در کنار شما دو تا معاون وزیر یا حتی وزیر داشت امروز هم شهریانمان شاهد این همه گرفتاری نبودند .
هر چند که وجود دو نفر از هم شهریان مان بعنوان مدیرکل در استان را به فال نیک می گیریم .

سوم اینکه بدون شک یکی از دلایل عمده کُندی پیشرفت و گاها سکون شهر است حذف نیروهای خدوم و توانمند از دایره ی تصمیم گیری شهر است.

بدون تردید هیچ مدیری پیدا نمی شود که سلیقه و تفکرش را در انتخاب اطرافیانش بکار نگمارد ولی یقین دارم اگر شما جناب دکتر قصد دارید که از این دور باطل شهر را رها سازید باید از تمام نیرو ها استفاده بهینه کنید . به امید آن روز .

در پایان صحبت هایم برای تمام نیروهای زحمت کش در مجموعه مسوولین شهرستان آرزوی موفقیت و بهروزی دارم .
از جناب فرماندار تقاضا دارم نشست هم اندیشی دوستداران شوش را با حضور حداکثری همه سلایق و تفکرات حاضر در شهرستان را به محوریت فرمانداری محترم در اولین فرصت ممکن برگزار نماید.
قاسم دیناروند

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :