به گزارش شوش ۲۴ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس‌زاده گفت: با برنامه‌ریزی‌های مناسب و ارائه راهکارهای اجرایی، در راستای ارتقای امنیت عمومی استان در زمینه برخورد با عاملین تیراندازی‌های غیرمجاز و دارندگان سلاح غیرمجاز دستورات عملیاتی به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ابلاغ گردید.

وی افزود: پلیس امنیت عمومی با تلاش مستمر در مرکز استان(اهواز) وشهرستان‌های آلوده به سلاح در استان خوزستان در هفت روز گذشته طی چندین عملیات پی در پی موفق به شناسایی و دستگیری ۵۶ نفر از عاملین تیراندازی‌های غیرمجاز و دارندگان سلاح غیرمجاز شدند.

سردار عباس‌زاده در ادامه با اشاره به اینکه از محل اختفای متهمان تعداد ۴۹ قبضه سلاح شکاری و ۱۴ قبضه سلاح جنگی، جمعا تعداد ۶۳ قبضه انواع سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز و ۲۹۵ عدد فشنگ مربوطه کشف شد، افزود: متهمان به همراه پرونده متشکله به مراجع قضایی سطح استان معرفی گردیدند.

فرمانده انتظامی خوزستان بیان کرد: نیروی انتظامی استان مصمم است بادارندگان سلاح‌های غیرمجاز و عوامل تیراندازی‌ها در هر شرایط برخورد قانونی و قاطع داشته باشد. دستگیری و کشفیات سلاح‌های غیرمجاز در طول یک هفته قبل از اين طرح با كشف ۱۴۰ قبضه سلاح شكاري و جنگي غيرمجاز و دستگيري ۸۲ نفر، موید عزم جدی پلیس است و این روند تا پایان سال با همکاری مردم خوب و شریف استان ادامه خواهد داشت.

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :