به گزارش شوش۲۴، رحیم جلیزی، رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان شوش اظهار کرد: روستای حبایه، دحیمه ۲، صالح داود، ولیعصر(عج)، شهرک بهرام، میرزاعلیخان، سن کریم، خلف عزیز، مزرعه ۱، حریضات، بیت فارس، دوار، کاظم حمد، صادات نجات بزرگ و مزرعه طریفی از جمله روستاهایی هستند که عملیات بهسازی در آن ها اجرا شده است.

وی اعتبار هزینه شده برای بهسازی این روستاها را بیش از ۳۵ میلیارد ریال عنوان کرد و بیان داشت: طرح هادی در بیش از ۱۱ روستای این شهرستان بازنگری و مورد تصویب قرار گرفته و برای ۱۰ روستای دیگر نیز تهیه طرح هادی تدوین شده است.

جلیزی در ادامه افزود: در ۳ روستای شهید دانش، سیدخشان و سید رحیمه با مشارکت و همیاری بخشداری و دهیاری آسفالت حدود ۶ هزار و ۴۰۰ متر مربع انجام شد.

رییس بنیاد مسکن شهرستان شوش تصریح کرد: ۶۰۲ فقره تسهیلات مقاوم سازی روستایی بالغ بر ۹ میلیارد و ۹۶۶ میلیون ریال و ۳۴ فقره تسهیلات حوادث شهری بالغ بر ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال نیز به ساکنان روستاهای این شهرستان پرداخت شده است.

این مقام مسئول گفت: ۶۴ واحد مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر در شهر الوان تا پایان امسال به متقاضیان تحویل داده خواهد شد.

رحیم جلیزی بیان کرد: ۳۰ واحد مسکونی نیز از سوی خیرین مسکن ساز در کوی دانیال در حال ساخت است.

رییس بیناد مسکن شهرستان شوش اظهار داشت: این بنیاد به منظور تامین زمین برای افراد واجد شرایط در روستاها اقدام به تملک اراضی دولتی و ملی در ۵ روستای شهرک بهرام، سادات علوی، مزعل ضمدی، مجید ضمدی وجوحی در ۹۲ هکتار و در قطعات ۲۳۰ متر مربعی به متقاضیان واگذار شده است.

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :