IMG_20180224_200216_315

به گزارش شوش۲۴ ؛ در آستانه روز مهندس و به دعوت رحیم جلیزی رییس دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان شهرستان شوش جلسه ی هم اندیشی با دکتر نوری نماینده مردم شریف شهرستان در عصر روز چهارشنبه  ۴ اسفند ۱۳۹۶ در محل نظام مهندسی برگزار گردید .

در این جلسه هیات رییسه نظام مهندسی ، اعضای کمیته کنترل نظارت و کنترل نقشه و مسوول و برخی از اعضای دفتر نماینده حضور داشتند .

در ابتدای جلسه رحیم جلیزی ضمن خوش آمد گویی به حاضرین با بیان اینکه سازمان نظام مهندسی ساختمان شهرستان با ۳۰۰ عضو یکی از تخصصی ترین ثمن های شهرستان می باشد افزودند : این سازمان آمادگی خود را جهت همکاری و مشاوره در امورات زیربنایی و عمرانی شهر اعلام می دارد .

وی در ادامه گزارش مختصری از چارت سازمانی و رویه کار سازمان را برای حاضرین تشریح کردند.

در ادمه دکتر نوری با تشکر از دعوت جامعه مهندسین گفتند : در زلزله اخیر در کرمانشاه همه به اهمیت سازمان نظام مهندسی و ساختمان های مهندسی ساز پی بردند .

وی خطاب به مهندسان حاضر در جلسه افزودند : بنده آمادگی خودم و دفترم را برای دریافت پیشنهادات و انتقادات جامعه مهندسین در خصوص پروژه های شهر از جمله پل چهار راه و پل شهید ناجیان و سایر پروژه های عمرانی در دست احداث در شهرستان اعلام می دارم و از همه مهندسین شهرستان تقاضا دارم در آبادانی شهر همراه ما باشند .

نوری در بخش پایانی جلسه با استقبال از پیشنهاد یکی از حاضرین در خصوص تشکیل یک کمسیون راهبردی از بین اعضای سازمان گفتند : با توجه به قدمت شهر شوش انتظار ما این است که ساختمان های شهر نمایی در خور شان و جایگاه هم شهریانمان داشته باشند .

در پایان جلسه اعضای حاضر در جلسه باتفاق بازدید میدانی از طرح توسعه حرم دانیال نبی داشتند.

روابط عمومی نظام مهندسی ساختمان شهرستان شوش

Print Friendly, PDF & Email
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :