photo_2018-02-17_11-31-20

به گزارش شوش۲۴ ، دکتر محمد جوروند مدیرکل ارشاد خوزستان در گفتگو با خبرنگار شوش۲۴ در حاشیه نمایشگاه کتاب اهواز گفت : از روز ۲۵ بهمن ماه دوازدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب استان خوزستان با حضور ۶۰۰ ناشر داخلی و خارجی و با بیش از ۶۶ هزار عنوان کتاب کار خود را آغاز نموده است.

وی افزود: تا روز ۲۷ بهمن ماه ۳۵۰میلیون تومان فروش بن کتاب که توسط بانک شهر پشتیبانی می شود صورت گرفته است که به نوعی بی نظیر بوده است.

جوروند بیان داشت: در کنار نمایشگاه یک سری کارهای دیگر از جمله نقدر وبررسی کتاب، معرفی نویسندگان توسط سرای اهل قلم و همچنین نمایش های آیئنی در حال اجرا است که مورد استقبال خوب مردم فهیم خوزستان قرار گرفته است.

مدیرکل ارشاد خوزستان بیان داشت : امسال در حاشیه نمایشگاه کتاب جشنواره شعراستانی بعد از چندسال تعطیلی مجدد برپا شد و این نوید خوبی برای شاعران استان خوزستان می تواند باشد.

وی افزود : امسال مدیران استان خوزستان توجه ویژه ای به نمایشگاه کتاب داشته اند و به جد می توان گفت اکثر قریب به اتفاق مدیران استان و نمایندگان مجلس خبرگان استان در نمایشگاه حضور داشتند که این خود باعث رونق نمایشگاه شده است.

جوروند در پایان گفت : نماشگاه کتاب دوازدهم تا روز دوشنبه۳۰ بهمن ماه برپااست و از علاقه مندان بازدید دعوت می شود که از ساعت ۹صبح تا ۱۲ و از ۱۶ تا ۲۲ از نمایشگاه بازدید به عمل آورند.

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :