به گزارش شوش۲۴ ، مصطفی نظری چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طبق بررسی به عمل آمده و پرونده تشکیل شده از سوی کلانتری ۱۱ شهر شوش این دختر ۱۶ ساله که در مقطع دوم متوسطه در دبیرستان دخترانه شاهد ایثار شوش تحصیل می کرد ۱۴بهمن از جشنواره غذایی محل تحصیل خود مقداری مواد غذایی خریداری کرده است.
وی اظهار داشت: دانش آموز مذکور ۱۵بهمن ماه به علت تهوع به بیمارستان نظام مافی شوش مراجعه کرده و پس از مداوا راهی منزل شده اما بعد از ساعاتی دوباره دچار تهوع شدید شده و برای بار دوم به بیمارستان نظام مافی منتقل شده است که در بیمارستان فوت می کند.
دادستان شوش افزود: در پی این حادثه جسد این دختر دانش آموز به منظور مشخص شدن علت مرگ برای کالبد شکافی و آزمایش سم شناسی به پزشکی قانونی خوزستان در اهواز منتقل شده است.
نظری ضمن ابراز همدردی با خانواده این دانش آموز بیان داشت: پس از دریافت نتیجه کالبد شکافی و آزمایش سم شناسی و روشن شدن علت تامه مرگ در صورتیکه مشخص شود در درمان این دانش آموز قصور پزشکی صورت گرفته و یا مسمومیت وی ناشی از مصرف مواد غذایی در جشنواره پخت غذا در دبیرستان محل تحصیل وی بوده با مقصر یا مقصران مرگ وی برخورد قانونی می شود.

مجتبی پناهی

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :