به گزارش شوش۲۴، معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری دزفول پیش از ظهر امروز سه شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان دزفول که به تودیع و معارفه فرماندار سابق و سرپرست فرمانداری دزفول اختصاص داشت، اظهار کرد: عملکرد حبیب اله آصفی در ۳.۵ سال گذشته بسیار زرین و ارزشمند بوده است.

امیرعیسی زاده افزود: آصفی با تمام وجود به صورت شبانه روزی تلاش کرد و در راستای رونق اقتصادی و اشتغالزایی برای شهرستان دزفول، گام های کم نظیری برداشت.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری دزفول با تقدیر از زحمات آصفی به عنوان فرماندار سابق شهرستان گفت: دزفول نماد مقاومت و افتخارخوزستان و ایران است؛ بنابراین خدمت در این خطه نیز یک افتخار است که نصیب ما شده است.

وی با بیان اینکه مدیریت شهرستان دزفول به دلیل وسعت و جمعیت زیاد کار پیچیده و دشواری است، گفت: مدیران ادارات و نیروهای شهرستان در تمام زمینه ها باید از این پس در خدمت اهداف نظام و سرپرست فرماندار دزفول باشند تا روند رونق بخشی به فضاهای اشتغال و اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی که در زمان آصفی بسیار شدت گرفته بود را تداوم دهند.

حبیب اله آصفی فرماندار سابق دزفول بنا به دلایلی که گفته می شد به دلیل عدم حضور استاندار در این مراسم بود، در مراسم تودیع خود حضور نیافت.

فرامند هاشمی معاون استاندار خوزستان به جای شریعتی در این جلسه حضور یافت.

ارسلان شهنی از سال ۹۳ تاکنون به عنوان شهردار منطقه ۷ اهواز مشغول به فعالیت بوده است.

شهنی قبل از این مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری اهواز و مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری اهواز نیز بوده است.

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :