به گزارش شوش ۲۴، اظهار کرد: در راستای توانمندسازی و ارتقای ورزش بدمینتون در این شهر، مسابقات یک روزه بین تیم بانوان هیئت بدمینتون آبادان و تیم بانوان شرکت پالایش نفت«ب» این شهر، روز چهارشنبه هفته جاری در محل مجموعه ورزشی ۱۷ شهریور آبادان برگزار شد و با با برتری چهار بر یک تیم بدمینتون بانوان شرکت پالایش نفت«ب» آبادان خاتمه یافت.

وی عنوان کرد: برای محل برگزاری مسابقات اداره خدمات اجتماعی شرکت پالایش نفت آبادان همکاری مناسبی کرد.

رئیس هیئت بدمینتون آبادان با بیان اینکه برای داوری و برنامه‌ریزی مسابقات بدمینتون بانوان آبادان همه فعالان این رشته از روزهای قبل تلاش‌های ویژه‌ای کردند، افزود: «منا حمیدپور»، «یاسمن محمدی»، «منال حمیدپور»، «مژگان چاروسی‌زاده» و «رباب آلبوغبیش» بازیکنانی هستند که در این رقابت‌ها پیروز شدند.

نواصر با تاکید بر اینکه برنامه‌ریزی‌های مطلوبی برای ورزش بدمینتون در آبادان در نظر گرفته شده است، گفت: تا پایان سال جاری مسابقات دیگری نیز برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه حجم استقبال از رشته بدمینتون پس از برگزاری جشنواره جزیره ورزش به شکل قابل توجهی افزایش یافته است، توضیح داد: علاقمندان رشته جذاب بدمینتون به منظور ثبت‌نام در تیم‌های آقایان و بانوان این رشته می‌توانند از طریق شماره «۰۹۱۹۹۵۳۹۰۱۳» اقدام کنند.مهر

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :