به گزارش شوش ۲۴، عدنان غزی سرپرست فرمانداری شهرستان شوش روز یکشنبه در نشست شورای اداری اظهار داشت: در بازرسی های به عمل آمده از ادارات شهرستان شوش ۲۰ تخلف اداری کشف شده است.

غزی بر ضرورت پاسخگو بودن مسئولین در برابر مطالبات مردمی تاکید کرد و گفت: مدیر برای حل مشکلات مردم و کار و تلاش شبانه روزی در جهت رشد و توسعه ی شهرستان انتخاب و منصوب شده است، نه برای نه گفتن به مردم.

وی با اشاره به برخی از مشکلات شهروندان گریزی به کیفیت پایین اصلی ترین ماده غذایی مردم زد و بیان کرد: متاسفانه با توجه به تولید گندم و آرد در شهرستان شوش تهیه و پخت نان در این شهرستان از کیفیت بسیار پایینی برخوردار است و با هیچ شهری در ایران قابل مقایسه نیست.

فرماندار شوش خاطر نشان کرد: به عنوان نماینده دولت و عالی ترین مقام اجرایی شهرستان تکریم ارباب رجوع و حل مشکلات شهروندان را وظیفه ی خود می دانم و در صورتی که مسئولی کار مردم را انجام ندهد یا در دستگاه اجرایی به هر نحوی کم کاری صورت پذیرد با مدیر دستگاه مربوطه برخورد قاطع خواهد شد.

به گفته ی وی هیچ مسئولی کم کاری حق استفاده از روابط دوستانه با مسئولین ارشد استانی و کشوری را برای پوشش کم کاری های خود ندارد.

غزی با ذکر این نکته که نقد عملکرد مسئولین را باید به خبرنگاران شهرستان شوش سپرد یاد آورشد: مدیر باید توان و قدرت بیان خود را برای جذب اعتبارات برای توسعه ی شهرستان به کار ببرد، و سعی کند خبرنگاران و مطبوعات شهرستان را در کنار خود و برای رشد و توسعه ببیند.

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :