به گزارش شوش۲۴، حجت الاسلام ناصری نژاد نماینده مردم #شادگان در مجلس شورای اسلامی طی دیداری با ریاست کانون وکلاء استان خوزستان عنوان کرد: وکلا باید نقش قانونی خود را در جامعه ایفا نمایند و در تدوین لوایح و قانون گذاری همراه نمایندگان مجلس باشند.
وی همچنین به نیاز روز افزون جامعه به وکلا اشاره کرد و گفت: وکلا  نیاز جامعه و مردم هستند، چرا که با آشنایی با قوانین مردم را در هر چه بهتر شدن به حقوق خود راهنمایی می کنند .
ناصری نژاد در خصوص اینکه یک بانو ریاست کانون وکلا را برعهده دارد گفت: جای بسی خوشبختی است که خانم نذاری به عنوان ریاست کانون این پست کلیدی در سطح استان را در اختیار دارند و این روند شایسته تقدیر است.
نوال نزاری ، ریاست کانون وکلا استان خوزستان در این دیدار ضمن اشاره به مشکلات جامعه وکلا از جمله پذیرش بی حد و حصر دانشجو در رشته حقوق بدون توجه به آینده شغلی این دانشجو از تلاش ها جهت از بین بردن استقلال کانون وکلا انتقاد کرد.
وی همچنین آمادگی وکلا و حقوقدانان را جهت ارائه مشاوره حقوقی جهت آسیب شناسی قوانین اعلام نمودند.
همچنین در این دیدار مشاور و بازرس ویژه حقوقی استاندار خوزستان از انعقاد تفاهم نامه بین کانون وکلا و استانداری خوزستان خبر داد.
محمدحسین شکیبا امین اعلام نمود با انعقاد این تفهام نامه آموزش حقوق شهروندی در تمامی ادارات و دستگاه های اجرایی آغاز خواهد شد.
نزاری ریاست کانون وکلا  در پایان از حضور حجت الاسلام ناصری نژاد در این نشست تشکر کرد و گفت: امیدواریم نشست های نمایندگان با اعضای کانون ادامه داشته باشد تا همکاری های حقوقی و روند بررسی لوایح از دیدگاه حقوقی نمایندگان خوزستان با دست پر در صحن علنی مجلس حضور داشته باشند.

photo_2017-12-10_09-17-35 photo_2017-12-10_09-17-39 photo_2017-12-10_09-17-43 photo_2017-12-10_09-17-49

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :