به گزارش شوش۲۴، حسین فهیمی در ابتدا در خصوص وضعیت ملی‌حفاری در لیگ برتر، اظهارکرد: خدا را شکر تا این‌جای کار عملکرد خوبی داشته‌ایم، هر چند در برخی بازی‌ها واقعا با بدشانسی مواجه شدیم و اگر امتیاز آن بازی ها را می‌گرفتیم، شاید اکنون با خیالی راحت‌تر در ادامه لیگ بازی می‌کردیم.

وی بیان کرد: در بازی هفته گذشته برابر پارسیان نیز عملکرد خوبی داشتیم و توانستیم این تیم را شکست دهیم. همدلی و رفاقت در تیم ملی‌حفاری وجود دارد و همین‌ها باعث شده که با انگیزه بیشتر برابر حریفان حاضر شویم. ما امسال می‌خواهیم روی سکو باشیم و اگرچه اختلاف‌مان با تیم سوم جدول رده‌بندی هشت امتیاز است ولی همچنان برای کسب سکو امیدواریم و تا روزهای پایانی به تلاش‌مان ادامه می‌دهیم.

این بازیکن تیم فوتسال ملی‌حفاری در ادامه در پاسخ به این سوال که به نظرتان لیگ برتر چقدر توانسته به معرفی جوان‌ها به تیم‌ملی کمک کند؟ گفت: لیگ پویایی داریم و تمام بازیکنان جوان، سخت تلاش می‌کنند که سرمربی تیم‌ملی آن‌ها را ببیند. این لیگ می‌تواند به تیم‌ملی کمک کند، البته به شرطی که کادرفنی تیم‌ملی نیز به جوان‌ها فرصت دهد.

وی با گله‌مندی نسبت به ناظم الشریعه و اعتقاد او به نفرات ثابت برای تیم‌ملی، عنوان کرد: در حال حاضر سرمربی تیم‌ملی خیلی بازیکنان ليگ را نمی بیند و به آن‌ها توجه نمی کند و متكي به نفراتی ثابت است، در حالی که ما بازیکنان خوبی داریم که حق‌شان حضور در تیم‌ملی است.

فهیمی افزود: من ۹ سال است که در لیگ برتر بازی می‌کنم و نمی‌دانم چرا بازیکنان جوانی مثل من که با انگیزه بسیار در لیگ بازی می‌کنیم، دیده نمی‌شویم و می خواهم بدانم معیار آقای ناظم‌الشریعه برای دعوت بازیکنان به تیم‌ملی چیست؟

وی با بیان این‌که برای تیم‌ملي در رقابت‌های پیش‌رو آرزوی موفقیت دارم، گفت: من دوست دارم با پيراهن تيم‌ملي در موفقيت كشورم، سهم كوچكي داشته باشم.

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :