به گزارش شوش۲۴، اخلاق محمدیان اظهار کرد: برخورداری شهرک‌ها و نواحی صنعتی از امکانات زیرساختی مطلوب یکی از وظایف اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی به شمار می‌رود و خطوط مخابراتی یکی از مهمترین زیرساخت‌هاست زیرا امروزه جهتگیری‌ها به سمت و سوی هوشمندسازی واحدهای تولیدی متمایل است.

وی با اشاره به مزیت‌های اتصال شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به شبکه سراسری فیبر نوری افزود: با برخورداری از این تکنولوژی، می‌توان داده‌ها را با سرعت و در حجم بالا انتقال داد که این دستاورد می‌تواند خدمات بسیار مهمی را در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین هوشمند کردن بنگاه‌های صنعتی کوچک و متوسط ارائه دهد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان تصریح کرد: نیاز مبرم واحدهای صنعتی بخصوص در مقیاس کوچک و متوسط، به روز بودن و همراهی با تکنولوژی‌ها و فناوری‌های روز دنیا است به شکلی که حتی کسب و کارهای الکترونیکی نیز در حال تثبیت خود هستند و بیشتر مشتریان ترجیح می‌دهند خریدها و سفارش‌های خود را بصورت اینترنتی ثبت کنند.

محمدیان عنوان کرد: جذب مشتری در عصر حاضر که عصر ارتباطات و تراکم تبلیغات است نیازمند یک بازاریابی قوی اینترنتی است که این نکته، اهمیت برخورداری واحدهای صنعتی از زیرساخت مهمی تحت عنوان فیبر نوری را نشان می‌دهد .

وی خاطرنشان کرد: در این راستا شهرک‌ها و نواحی صنعتی بندر امام، ماهشهر، شوشتر ۱ و ۲، مسجدسلیمان ۱ و ۲، رامهرمز، امیدیه، دزفول ۱، آبادان ۲، شوشتر ۲، ۲۲ بهمن، سوسنگرد، شهدای آبادان، باغملک و اهواز ۵ تا پایان سال جاری به شبکه سراسری فیبر نوری متصل و به آخرین تکنولوژی موجود ( FTTH ) تجهیز خواهند شد.ایسنا

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :