photo_2017-11-17_12-17-33

 

 

به گزارش شوش۲۴ ، روزپنج شنبه سعید زبیدی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس شوش در گفتگو با خبرنگار شوش۲۴ به بیان برخی از مشکلات تیم پرسپولیس شوش پرداخت.

زبیدی بیان داشت: امسال در لیگ برتر استان خوزستان تا کنون بعد از ۷ هفته در رتبه نخست قرار داریم، و اگر بخواهیم به همین منوال پیش رود باید مسئولین شوش بهای بیشتری به فوتبال شوش دهند.

وی گفت : شرایط امروز پرسپولیس در وضعیت مناسبی قرار دارد، و تنها مشکل عمده ای که گریبانگیر تیم شده است، ترک بازیکنان به خاطر شرایط مالی و پیوستن به تیم های شهرهای دیگری است که به لحاظ مالی بازیکنان را ساپورت می کنند.

سرپرست تیم پرسپولیس شوش گفت : تیم پرسپولیس از بچه های همین شهر و با کمک مردمی و برخی مسئولین سرپا ایستاده است و اگر بخواهیم به روند پیروزی ها ادامه دهیم باید بازیکنان تیم به لحاظ مالی تشویق شوند که این باعث دلگرمی بازیکنان خواهد شد.

زبیدی گفت : امسال ورودی تیم به مسابقات لیگ برتر را به مبلغ ۷ میلیون تومان با کمک آقای هدایت خواه و همکاری دکتر نوری حل کردیم و شهرداری شوش هم با همکاری شورای شهر وسیله ایاب ذهاب را تا کنون در اختیار تیم قرار داده است که برای بازی ها به شهرهای دیگرمشکلی نداشته باشیم

وی بیان داشت: صنایع چوب فدک و برخی خیرین دیگر نیز تا کنون کمک های شایانی به تیم داشته اند که جا دارد از آنها کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم

زبیدی  ضمن تشکر از اداره ورزش و جوانان شوش، گفت: از آقای هدایت خواه کمال تشکر و قدردانی را داریم که در این چند سال گذشته به حق برای ورزش شوش سنگ تمام گذاشته است و همیشه یار و یاور پرسپولیس در میادین مختلف ورزشی بوده است.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس شوش در خصوص متن منتشره در فضای مجازی با نام پرسپولیس شوش می پاشد گفت : از این قبیل متون فقط برای تخریب پرسپولیس هستند که در چند سال گذشته بارها شاهد این امر بوده ایم که هم شخص بنده را تخریب نموده اند و هم تیم را، به همین سبب به همه مردم شوش قول خواهیم داد با تمام توان در لیگ برتر حضور خواهیم داشت و تمام سعی خود را برای قهرمانی انجام خواهیم داد.

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :