به گزارش شوش ۲۴، یوسف زمانی‌اصل، امروز در نشست هماهنگی استقرار موکب شهرستان شوش در استان کرمانشاه به نمایندگی از استان خوزستان با تسلیت به خانواده‌های داغدیده در زلزله کرمانشاه اظهار داشت: موکب شهرستان شوش از خوزستان با کاروانی از کمک‌های مردمی در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه جهت ارائه خدمات به هموطنان راه‌اندازی می‌شود.

وی ضمن ابراز همدردی و تسلیت جان باختن شماری از هموطنان در زلزله کرمانشاه گفت: مردم شریف شوش با حرکتی انسان دوستانه در کمک به هموطنان زلزله زده استان کرمانشاه موکبی جهت ارائه خدمات به زلزله زدگان راه‌اندازی می‌کنند.

شهردار شوش با اشاره به هماهنگی ستاد بحران استان کرمانشاه و استقرار موکب در مناطق زلزله زده افزود: با توجه به وضعیت بحرانی زلزله‌زدگان و شرایط بد آب و هوایی در آن منطقه موکب جهت ارائه خدمات مستقر می‌شود.

زمانی‌اصل تصریح کرد: خدماتی از قبیل استقرار اکیپ اورژانس، توزیع آب، غذای گرم و مایحتاج، اقدامات فرهنگی و مساعدت در امور زلزله زدگان توسط موکب شوش ارائه می‌شود.

وی بیان کرد: موکب شوش ضمن استقرار در مناطق زلزله زده نسبت به نیازسنجی مردم مناطق زلزله زده اقدام و در جهت رفع نیازها با همکاری مردمی تلاش می‌کند.

در پی زلزله ۷٫۳ ریشتری در کرمانشاه که موجب جان باختن صدها نفر و مجروح و مصدوم شدن هزاران نفر از هم‌وطنانمان شد کمک‌های مردم سراسر کشور به سمت مناطق زلزله‌زده روانه شده است.تسنیم

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :