به گزارش شوش ۲۴، علی مقدمیان افزود: در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱۸و ۱۷آبان ماه مرکز فوریت های پزشکی شوش با استقرار در جاده ترانزیتی اهواز – شوش و ورودی این شهر به صورت ۲۴ ساعته به عزاداران و مردم خدمات اورژانس ارائه کرده است.
وی اظهار داشت: کارکنان واحدهای عملیاتی شهری و جاده ای این مرکز در روز اربعین حسینی با آماده باش ویژه به ماموریت های محوله اعزام شده و مراجعان سرپایی را نیز در محل درمان کردند.
مقدمیان ، با تشریح ماموریت های اورژانس در این ۲ روز یادآور شد: این ماموریت ها شامل امداد رسانی و ارائه خدمات اورژانسی به زائرانی بوده که در طول مسیر دچار حادثه شده اند.
رییس مرکز حوادث وفوریت های پزشکی شوش گفت: در روز چهارشنبه ۱۹ زن و ۱۲۶ مرد و در روز اربعین نیز ۱۹زن و ۸۴ مرد مصدوم شدند که به آنان امداد رسانی شد.
وی گفت:تعداد ۲۷ مصدوم که زائران حر حضرت دانیال (ع) در روز اربعین بودند برای ادامه درمان به بیمارستان منتقل شده و مابقی به صورت سرپایی مداوا شدند.
حرم حضرت دانیال نبی (ع) در شوش در روز اربعین میزبان خیل عظیم زائران حسینی از شهرها و روستاهای مختلف استان خوزستان بود.
۱۰ دستگاه آمبولانس شهری وجاده ای ، یکدستگاه اتوبوس بحران در شهرستان شوش خدمات اورژانس ارائه می کنند ضمن اینکه یکدستگاه آمبولانس نیز در مرز چذابه مستقر شده است.

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :