به گزارش شوش ۲۴، سرپرست فرمانداری شوش با اشاره به اینکه طرح برچیدن مدارس کانکسی شهرستان دردستورکار قرار دارد گفت: با پیگیری های صورت گرفته تا پایان سال تحصیلی جاری تمامی مدارس کانکسی برچیده خواهد شد.

“عدنان غزی” سرپرست فرمانداری این شهرستان در آیین تودیع و معارفه ریاست نوسازی مدارس شهرستان شوش که با حضور معاونت اجرایی مدیرکل نوسازی مدارس استان خوزستان برگزار گردید گفت: تعداد۱۱ مدرسه کانکسی در شهرستان شوش وجود دارد که امیدواریم با همکاری خیرین مدرسه ساز این مدارس تاپایان سال تحصیلی جاری برچیده شوند.

“غزی” گفت: بر اساس پیگیری های صورت گرفته مقرر گردیده تا در آینده ی نزدیک نشستی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان و خیرین مدرسه ساز در راستای همکاری هرچه بهتردر جهت برچیدن این مدارس برگزار شود.

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش یکی از مهمترین نهاد ها به شمار می رود که به صورت مستقیم با تعلیم و تربیت دانش آموزان در ارتباط است گفت: نیازها و کمبودهای مدارس شهرستان باید برطرف شوند.

سرپرست فرمانداری شهرستان شوش گفت: بر همین اساس طرح معین مدارس در دستورکار فرمانداری قرار گرفته است.

“غزی ” گفت: در جهت اجرای این طرح هریک از ادارات، نهادها ، سازمان ها و شرکت های صنعتی شهرستان به عنوان معین یک یا چند مدرسه در جهت شناسایی و رفع نیازهای اساسی آن مدارس تعیین خواهند شد.

در پایان از زحمات “بابک رشیدی پور”رییس سابق نوسازی مدارس شهرستان شوش تقدیر و آقای “رحیم ظهیری” به عنوان رییس جدید این اداره منصوب شد.

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :