به گزارش شوش۲۴،با تاکید بر ضرورت هماهنگی لازم در راستای انجام فعالیت های شهری گفت: نیاز است تا در جهت انجام هرچه بهتر فعالیت ها مدیریت واحد شهری تشکیل شود.

روابط عمومی فرمانداری شرستان شوش نوشت: “عدنان غزی” سرپرست فرمانداری این شهرستان در آیین تودیع و معارفه شهردار جدید شهر الوان که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید به وسعت حوزه ی عمل شهرداری ها اشاره کرد و گفت:شهرداری موسسه ای است که حوزه ی فعالیت آن تمامی بخش ها را در بر می گیرد.

وی با اشاره به اینکه خدمات رسانی به مردم به عنوان یکی از مهمترین کارهای دولت به شمار می رود گفت: در صورت تشکیل مدیریت واحد شهری بسیاری از مشکلات دولت در این خصوص مرتفع خواهد شد.

“غزی” گفت: طرح مدیریت واحد شهری در بسیاری از کشورهای درحال توسعه در حال انجام می باشد.

وی گفت: شهردار و اعضای شورای شهر ضمن پیگیری کارها، در راستای خدمت صادقانه و بی منت برای مردم تلاش کنند چراکه رمز موفقیت مسوولان خدمات رسانی هرچه بهتر به مردم می باشد.

سرپرست فرمانداری شهرستان شوش با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط شهرداری الوان یادآور شد: این حرکت روبه جلو در دوران شهردار جدید نیز باید با سرعت بیشتری ادامه داشته باشد.

در پایان از زحمات “محمد رضا نیکو” شهردار سابق و “ماجد علیدادی” سرپرست شهرداری تقدیر و “هاشم خنفری پورجعفری” به عنوان شهردار جدید شهر الوان منصوب شد.

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :