به گزارش شوش۲۴، سرپرست فرمانداری شهرستان شوش بر پیگیری و رفع مشکلات مردم به عنوان یکی از اولویت های کاری اعضای شوراهای اسلامی تاکید کرد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوش نوشت: “عدنان غزی” سرپرست این فرمانداری در جلسه انتخابات اعضای هیئت رییسه ی شورای اسلامی شهرستان شوش که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید، اساس تشکیل شوراها را برگرفته از آیات کلام الله مجید و دستور خداوند به مشورت در کارها عنوان کرد.

“غزی” گفت: اعضای شوراهای اسلامی باید ضمن مشورت گرفتن از یکدیگر از نظرات و پیشنهادات صاحبان اندیشه و کارشناسان امردر جهت پیشبرد امور و رفع مشکلات شهرستان استفاده کنند.

وی بر حضور مستمر اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا در بین مردم تاکید کرد و گفت: انتخاب شما توسط مردم نتیجه اعتماد مردم به شما بوده است که باید جواب این اعتماد را با کار و تلاش شبانه روزی پاسخ داد.

سرپرست فرمانداری شوش ازشورای اسلامی شهرستان به عنوان پیشنانی هر شهرستان یاد کرد و گفت: تصمیمات این شورا برای تمام شهرستان خواهد بود .

“غزی” هدف همه مسوولان را خدمت به مردم عنوان کرد و گفت: اعضای شورای اسلامی شهرستان در سایه همدلی و همکاری با یکدیگر در جهت شتاب بخشیدن به توسعه و پیشرفت شهرستان تلاش کنند.

در ادامه این جلسه انتخابات اعضای هیئت رییسه ی شورای اسلامی شهرستان شوش برگزار گردید.

در این انتخابات سید حکیم موسوی به عنوان رییس ،کامل سرخه به عنوان نائب رئیس،سید مجید تفاخ به عنوان منشی اول ، صادق لطیفی به عنوان منشی دوم و حسن سرخی به عنوان خزانه دار انتخاب شدند.

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :