نماینده مجلس شورای اسلامی ساده‌زیستی دولتمردان را هویت نظام اسلامی دانست و گفت: مسئولان در همه حال حامی مردم باشند.

به گزارش شوش۲۴ ، نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وقوع چالش‌هایی که بر اثر تجمل‌گرایی برخی مسئولان در جامعه پدید می‌آید، اظهار داشت: اگر مسئولان به مسئله ساده‌زیستی اهمیت ندهند و در زندگی خود، زرق و برق دنیوی را ملاک قرار دهند، ناخودآگاه میان مردم و مسئولان فاصله خواهد افتاد که درمان این مشکل، هزینه‌بر و در مواقعی هم امکان ناپذیر خواهد بود.

نماینده مردم در خانه ملت هم‌گام بودن مسئولان با مردم در مرتفع کردن مشکلاتشان را موجب دلگرمی و احساس رضایت مردم از نظام اسلامی دانست و گفت: اگر مردم ببینند که مسئولان در خوشی و ناخوشی روزگار و در زدودن مشکلات اقتصادی و معیشتی در کنارشان هستند، بروز مشکلات را در زندگی خود کمتر احساس می‌کنند؛ اما اگر ببینند که مسئولان به ساده‌زیستی اهمیت نمی‌دهند و گوش شنوایی برایشان ندارند و هیچ قدمی برای بهتر شدن زندگی‌شان برنمی‌دارند، از روحیه انقلابی مردم کاسته می‌شود و هیچ انگیزه‌ای برای حمایت از نظام و انقلاب نخواهند داشت.

 عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: مسئولان باید کاری کنند که سطح زندگی مردم به درجه‌ای مطلوب برسد و بتوانند از حداقل امکانات رفاهی جامعه برخوردار باشند. مسئولان باید بیش از پیش به بهبود کیفیت زندگی مردم بیاندیشند.

به گزارش دفاع پرس؛ نوری با اشاره به اینکه مسئولان باید همانند مردم عادی زندگی کنند، تصریح کرد: اینکه می‌گوییم مسئولان باید مانند مردم زندگی کنند و خود را با طبقات محروم جامعه تطبیق دهند به این منظور نیست که آن مسئول سوار بر پیکان از رده خارج شده شود و در سطح شهر در میان مردم رفت و آمد کند، منظور ما این است که تلاش کنیم تا مردم هم از امکانات خوبی بهره‌مند شوند.

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :