به گزارش شوش۲۴ به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سردار’حیدر عباس زاده’، در بیان جزئیات این خبر گفت: در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه و برخورد قاطع با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز، مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالای پلیس آگاهی استان در پی وصول خبری مبنی بر تردد ۲ دستگاه کانتینر حامل کالای مظنون به قاچاق با کنترل خودروهای عبوری در محور اهواز _ اندیمشک، ۲ دستگاه خودرو کامیون کشنده فاو را که حامل مقادیر زیادی بار قاچاق بودند متوقف کردند.
وی افزود: در بازرسی از بار این دوکامیون مقادیر زیادی لوازم آکواریوم شامل شیشه و فیلتر هوا و چوب آکواریوم به وزن۳۰ تن فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی کشف شد.
سردار عباس زاده در ادامه افزود: کارشناسان ارزش ریالی این محموله قاچاق را بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند که در این رابطه یک نفر متهم دستگیر و به همراه کالاهای قاچاق مکشوفه پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.
فرمانده انتظامی استان خوزستان خاطر نشان کرد: عملکرد قاچاقچیان در تضاد با اهداف اقتصاد مقاومتی بوده و اقتصاد داخلی جامعه را هدف قرار می دهد، بنابراین تلاش پلیس برای مبارزه با اخلالگران اقتصادی و قاچاقچیان کالا و ارز کماکان ادامه دارد.

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :