به گزارش شوش ۲۴ ، احمد حمادی مشاور اجتماعی فرماندار شوش در یادداشتی نوشت : از ابتدائی ترین وظایف شهرداری ها جدول بندی، آسفالت کردن خیابان ها ، احداث و مراقبت ازفضاهای سبز، رفع سدمعابر، نامگذاری معابر، میادین و خیابانها…می باشد.

بنده اعضای محترم شورای اسلامی شهرشوش را که همه ی آنها متخصص و متعهد میباشند را به یک پیاده روی در شهر تک خیابانی شوش دعوت میکنم و از وضعیت موجود شهر یک بازدیدی داشته باشند.

برادران وخواهران بزرگوار در همه ی شهرها پیشانی شهرها رابگونه ای سروسامان میدهند تا مسافران ورهگذرانی که ازآن شهر میگذرند با خاطره ی خوبی آنجا را ترک کنند .

اعضای محترم شورای شهر، طرح  چند سوال و پاسخگویی به ولی نعمت خود که همان مردم می باشند را به شما پیشنهاد می دهم و لطفا در رسانه ها جواب این سوالات را بدهید؟

آیا اولین پیشانی شهر که همان ورودی های شهرمی باشد باب میل شما هست؟

آیا اطراف واکناف حرم درخور نام والای دانیال نبی(ع) میباشد؟

آیا واحدی به نام اجرائیات در شهرداری موجوداست؟

آیا حرکت زیگزاگی ماشینها ومردم وجدان های شما را آزرده نکرده؟

درصورت وقوع آتش سوزی یا تصادف در اطراف حرم و منطقه ی بهداشت بااین وضعیت سدمعابر که حتی به خیابان های اصلی نیز رحم نشده چاره ای اندیشیده شده است ؟

پیمانکار وارداتی اجرائیات که ازشهرستان شهید پرور دزفول قدم رنجه فرموده اند و به ما افتخار داده اند که درشوش کار کنند…آیا به وظیفه خویش به درستی عمل می کند؟

درانتها بگوئیم که بنده شماها رادوست دارم ولی شهرم رابیشتر دوست دارم وباشناختی که از شماها دارم مطمئنم این نقد را با دیدی مثبت پیگیری می کنید.

 

IMG-20151113-WA0160

IMG-20151113-WA0152

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :