به گزارش شوش ۲۴، سخنگوی شورای اسلامی شهر شوش گفت: کارهای عمرانی شهرداری شوش با نظارت نمایندگان مردم درشورای شهر بر حسب بازدید میدانی، بررسی دقیق، برنامه ریزی مدون و با اولویت مناطق محروم و کم برخوردار اجرا می شود و تحت تاثیر جو سازی رسانه ای نیست.

روابط عمومی شورای اسلامی شهر نوشت: سید حکیم موسوی اظهار کرد: برنامه های عمرانی شهرداری شوش پس از بازدیدهای میدانی مکرر از مناطق، بررسی دقیق اعضای شورای شهر، برنامه ریزی طبق توان بودجه شهرداری و با اولویت مناطق کم برخوردار اجرا می شود.

وی با اشاره به إشراف شورای شهر بر نیازمندیهای مناطق مختلف شهر تاکید کرد: این برنامه ریزی تابع و تحت تاثیر هیچ شخص، ارگان و یا جو سازی رسانه های محلی قرار نخواهد گرفت و طبق معیارها و برنامه ریزی شورای شهر وارد فاز عملیاتی می شود

سخنگوی شورای اسلامی شهر شوش خاطر نشان کرد: قطعا علیرغم اجرای پروژه های عمرانی در سطح شهر، مناطق دیگری هنوز نیازمند رسیدگی است شهرداری ونمایندگان مردم در شورای شهر بر این نیاز شهروندان واقفند و بی توجه نیستند مطمئنا رسیدگی به آن مناطق در حد توان بودجه شهرداری در برنامه ریزی های بعدی قرار خواهد گرفت.

وی از تحول چشمگیر نهضت آسفالت در شورای چهارم خبر داد و خاطر نشان کرد: برای پروژه عمرانی زیر سازی و روکش آسفالت در سال۹۳ مقدار ۱۷۱هزار و ۹۰۰ مترمربع ،سال ۹۴ مقدار۲۱۲هزار و ۲۰۰ مترمربع ، و در سال ۹۵ مقدار۱۹۹هزار و ۳۶۰ مترمربع زیرسازی وروکش آسفالت اجرا شده است

سید حکیم موسوی ادامه داد: از ابتدای سال ۹۶ نیز مقدار ۲۶هزار مترمربع زیرسازی وروکش آسفالت زیرسازی وروکش اسفالت انجام شده است.

وی جوسازی برخی افراد در فضای مجازی و رسانه های محلی در تضعیف عملکرد شورای شهر را مغرضانه عنوان و تصریح کرد: شهرداری و شورای شهر تضییع زحمات پرسنل و کارگران زحمتکش شهرداری در هوای گرم و طاقت فرسا را گناه نابخشودنی میداند و حق پیگیری و برخورد قضایی با افراد مغرض را برای خود محفوظ میداند. بزودی با تعدادی از این افراد برخورد قضایی خواهد شد.

سخنگوی شورای شهر شوش از عموم شهروندان خواست برای پیگیری و مطرح کردن مشکلات شهری در جلسات ملاقات عمومی شورای شهر شرکت کنند و افزود: افرادی با هیاهو و جو سازی مغرضانه به دنبال قهرمان بازی از فضای مجازی سو استفاده می کنند. شهروندان میتوانند برای ملاقات عمومی با شورای شهر یکشنبه هر هفته در صحن علنی شورای شهر حضور بهم رسانند همچنین ملاقات عمومی با شهرداری شوش دوشنبه هر هفته برگزار خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :