به گزارش شوش۲۴، روند روزمرگی دستگاه اجرایی شهرستان شوش راضی کننده نیست، این تیتر مصاحبه ای بود که سید راضی نوری امروز در حاشیه نشست کمیته برنامه ریزی در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان شوش با خبرگزاری فارس اظهار کرده بود ؟

در متن این مصاحبه آمده است که نماینده مردم شوش گفته است: مدیران باید ابداع و ابتکار عمل داشته باشند با نگاهی کارشناسی در صدد شناسایی مشکلات حوزه فعالیت خود باشند و برای حل این مشکلات بکوشند.

در این دو سه جمله ای که نماینده مردم شوش بیان کرده است چندین نکته وجود دارد که امیدوارم اینها را پاسخگو باشند :

اول اینکه چند سالی است که روند مدیریت اجرایی و نماینده بودن مردم شهرستان شوش به دست شما افتاده است و نسبت به این امر عملکرد مناسبی با حوزه انتخابیه خود نداشته اید و شاید به جرات باید گفت ابتکار عمل در این چند سال از طرف شما وجود نداشته است چرا که روند نوع مدیریت شما باعث شده که ادارات شوش نیز ابتکار عملی از خود نداشته باشند چرا که در انتخاب مدیران شما نقش مستقیم دارید

دومین نکته این است که مسئولین ادارات در شهرستان شوش به دلیل اینکه مردم شوش مردمی مطالبه گر نیستند با خیال راحت به میز خود تکیه می دهند تا دوران کاری خود را سپری کنند، و وقتی که چند ماه و چند سالی نیز از این روند می گذرد و شخصی مطالبه گر وارد اداره آنها می شود به دلیل اینکه چند صباحی پاسخگو نبوده است یا با تندی جواب ولی نعمت خود را می دهند یا اینکه اصلا نوع جواب دهی را بلد نیستند که بخواهند جواب بدهند.

نکته سوم اینکه، دکتر نوری سوالی که ذهن اکثر مردم شوش را درگیر کرده است این است که شما در این چند سال چه ابتکار عملی در مدیریت خود داشته اید که امروز از ابتکار عمل در ادارات سخن به میان می آورید ؟

آیا شما غیر از این که چند سالی است وعده وعید می دهید و در زمان انتخابات وعده هایی را به زبان می آورید که عملی نشده اند آیا ابتکار عملی داشته اید  ؟

رضا خلیلی

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :