به گزارش شوش ۲۴، سدان ۵۰۸ یکی از محصولات جذاب پژو است که برای عرضه در بازار داخلی در نظر گرفته شده است. طبق اعلام مسئولان گروه ایکاپ، این خودرو همانند برادران کوچک‌تر خود در ایران مونتاژ نخواهد شد و به صورت وارداتی در بازار داخلی عرضه می‌شود.

لحظاتی پیش و طبق بیانیه‌ی ایران خودرو، پژو ۵۰۸ به زودی و به صورت محدود به بازار عرضه خواهد شد. این خودرو که به جعبه‌دنده‌ی خودکار و پیشرانه‌ی ۱.۶ لیتری مجهز به توربوشارژر با توان خروجی ۱۶۵ اسب بخار مجهز شده، در رنگ‌های سفید، مشکی و نقره‌ای عرضه خواهد شد. طبق این اعلامیه، در این وهله، فروش تنها به صورت نقدی خواهد بود. در این طرح، بهای کارخانه پژو ۵۰۸ برابر ۱٬۵۸۷٬۳۰۷٬۳۴۱ ریال اعلام شده است که ۲۰۲٬۶۹۲٬۶۵۹ ریال پرداخت‌های الزامی و قانونی اعم از هزینه‌ی شماره‌گذاری، عوارض شهرداری، مالیات بر ارزش افزوده، بیمه‌ی شخص ثالث، پست و خدمات کارت هوشمند خودرو به آن افزوده خواهد شد. بدین ترتیب قیمت نهایی فروش نقدی پژو ۵۰۸ برابر با ۱۷۹ میلیون تومان خواهد بود.

پیش از این نیز مصطفی کریم‌خانی مدیر بازاریابی گروه صنعتی ایران خودرو، از قیمت ۱۶۵ تا ۱۸۵ میلیون تومانی پژو ۵۰۸ در زمان عرضه توسط شرکت سرمایه‌گذاری مشترک ایران خودرو و پژو (ایکاپ) خبر داده بود. زمان آغاز فروش پژو ۵۰۸ به نمایندگی‌های ایران خودرو، روز شنبه ۱۷ تیرماه خواهد بود و با توجه به ظرفیت بسیار محدود عرضه‌ی این خودرو، حداکثر ظرفیت تعیین شده برای نمایندگی‌ها طی روز‌های شنبه و یکشنبه، ۱۷ و ۱۸ تیرماه، ۳ دستگاه خواهد بود.

نظر شما در رابطه با پژو ۵۰۸ چیست؟ آیا این خودرو در بازار داخلی با قیمت ۱۷۹ میلیون تومان فروش خوبی را تجربه خواهد کرد؟

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :