به گزارش شوش ۲۴، سرهنگ رضا دولتشاهی اظهار کرد: حوالی ساعت ۱۷ امروز یک تانکر حامل نفت کوره، به علت خستگی و خواب آلودگی راننده در آزادراه پل زال به اندیمشک پس از برخورد با گاردریل‌های وسط جاده واژگون شد.

وی ادامه داد: در پی واژگونی این تانکر، محتویات تانکر یعنی نفت کوره در این نقطه از آزادراه تخلیه و موجب مسدود شدن این محور شد و اکنون این مسیر غیرقابل تردد است.

رئیس پلیس راه خوزستان بیان کرد: کار جابه‌جایی این تانکر سوخت به پایان رسیده و هم اکنون در حال خاکریزی در نقاطی از این محور که به نفت کوره آغشته شده، هستیم و پیش‌بینی می‌شود تا ۲ ساعت آینده این محور بازگشایی شود.

دولتشاهی گفت: در این حادثه راننده تانکر سوخت مصدوم شد که توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی انتقال یافت.

وی همچنین با اشاره به سانحه واژگونی یک خودرو سواری که عصر امروز رخ داد، اظهار کرد: خستگی و خواب‌آلودگی راننده خودرو پژو ۴۰۵ در محور باغملک-قلعه‌تل حادثه آفرید و موجب واژگونی این خودرو شد.

رئیس پلیس راه خوزستان ادامه داد: در اثر وقوع این حادثه که حوالی ساعت ۱۶ امروز رخ داد، ۴ تن مصدوم شدند، مصدومیت ۳ تن جزئی و سطحی بود و تنها راننده مصدوم به علت شدت جراحت وارده توسط نیروهای امدادرسان به مراکز درمانی انتقال یافت.

دولتشاهی با اشاره به حادثه‌خیز بودن محور باغملک-قلعه تل، دلایل وقوع سوانح بسیار رانندگی در این محور را، عرض کم جاده، حجم تردد بسیار بالا، نداشتن شانه و دوطرفه بودن جاده عنوان کرد.

وی تصریح کرد: در جریان اجرای طرح تابستانه پلیس راه، تقریبا تمام توان و توجه ما به محورهای ایذه- دهدز معطوف شده است زیرا این مسیر، پرتردد و کوهستانی و دارای وضعیت هندسی خاصی است.ایسنا

Print Friendly, PDF & Email
کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :