به گزارش شوش ۲۴، مجید افراخته تشریح چگونگی دستگیری این مجرم سابقه دار افزود:علی خفاش ۳۰ ساله ساکن بخش شاوور سابقه فروش مواد مخدر ، سلاح و سرقت دارد که در یک ماه اخیر با آدم ربایی ، تجاوز به عنف ، ضرب و جرح و سرقت مسلحانه موجب رعب و وحشت اهالی منطقه و مسافران جاده شوش – اهواز شده بود.
وی اظهار کرد:خفاش جاده شوش – اهواز با آدم ربایی و ضرب و جرح افراد و نیز تهیه فیلم از افراد آنان را تهدید کرده و مورد اذیت و آزار قرار می داد.
رئیس دادگاه بخش شاوور شوش با قدردانی از تلاش شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) ، پلیس آگاهی و فرمانده انتظامی شهرستان شوش برای دستگیری این فرد شرور افزود:علی خفاش در مخفیگاه خود در شاوور به دام افتاد.
افراخته با بیان اینکه تاکنون چهار نفر از این متهم به خاطر اذیت ، آزار ، آدم ربایی و تجاوز به عنف شکایت کرده اند گفت: شاکیان که چهار زن هستند در مسیر تردد در جاده شوش – اهواز در اوایل اردیبهشت جاری از سوی این فرد شرور با تهدید یک قبضه کلت پلاستیکی به وسیله یکدستگاه خودروی سمند سفید رنگ فاقد پلاک ربوده شده و با پوشاندن چهره آنان ، مورد اذیت و آزار قرار گرفتند.
وی از شهروندانی که از سوی فرد مذکور مورد اذیت ، آزار و سرقت قرار گرفته اند خواست با مراجعه به پلیس آگاهی شوش شکایت خود را برای رسیدگی در دستگاه قضایی ارائه کنند.
بخش شاوور شوش با ۲ شهر الوان و شاوور و بیش از ۱۲۰ روستا و حدود ۹۰ هزار نفر جمعیت در استان خوزستان واقع است.
خبرنگار: مجتبی پناهی

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :